Zahrada, kterou budou děti milovat

Hraní venku děti zkrátka milují, i když se rok od roku objevuje více předsudků, které tvrdí, že děti neznají nic jiného než televizi a hry na počítači. Rozhodně to není pravda! A pokud to tak je, není to pouze vina dětí, ale hlavně jejich rodičů. Pokud máte dostatečně velkou zahradu, není od věci vyhradit část zahrady právě pro dětské radovánky. Klouzačka, pískoviště nebo trampolína dokážou děti zabavit i na několik hodin. Pobyt na čerstvém vzduchu pomáhá posilovat imunitu a fyzickou odolnost dětí. K zábavě stačí opravdu málo a tak investice jsou téměř minimální. Dívky na zahradě

  • Houpy, houpy, hou

Ti bystřejší jistě pochopili-řeč je o houpačce. Jedná se o atrakci, kterou dětí milují. Stačí najít kus prkénka https://www.ticketportal.cz/Event/RADOVANKY_S_MUZIKALEM_FERDA_MRAVENEC_letni_turne nebo starou pneumatiku a pomocí provazů jí připevnit na silnou větev. Funkční, praktické a levné.

Pokud jsou vaše děti přeci jenom náročnější, můžete se poohlédnout po nejrůznějších sestavách prolézaček, třeba i se skluzavkou, horolezeckou stěnou nebo již zmíněnou houpačkou. Sestavy nabízejí nejrůznější atrakce, které lze dohromady seskládat a vytvořit tak neotřelou kombinaci, která děti jen tak neomrzí.

  • Skáčeme do výšky

Další možností je pořízení trampolíny. Ta se hodí pro děti, které milují pohyb, a zahrada není příliš velká na to, aby se mohli nahromaděné energie zbavit jinou fyzickou aktivitou. Díky trampolíně, budete mít přehled o pohybu dětí a v případě potřeby je budete moci kdykoliv zkontrolovat.Děti venku

Při výběru si dejte pozor na parametry celé konstrukce, ujasněte si, kolik dětí najednou jí bude využívat, velikost zahrady atd. Důležité je vybrat vhodné místo, kde bude konstrukce stát. Ideálně volte takové stanoviště, na které celý den nepraží slunce. Trampolíny náhradní díly Beanbag seženete velmi snadno, proto se jedná opravdu o investici na několik let. Uvidíte, že tuhle atrakci si krom dětí zamilují i dospělí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup