Zadejte se, prosím!

Slyšíte o tanečních a vstávají vám vlasy hrůzou na hlavě? Určitě se mnoho takových najde. Pravda je, že většina starších ročníků, si více či méně dobrovolně nebo nedobrovolně taneční kurzy odbyla. Stáli jste v řadě naproti sobě v bílých zpocených rukavičkách a čekali na povel. Zadejte se! Chlapci se většinou s otráveným výrazem a šouravým krokem vydali vstříc k natěšeným stojícím dívkám.
taneční pro dospělé
Tato atmosféra byla s jinou nezaměnitelná a absolvování tanečních kurzů patřilo ke všeobecnému vzdělání. Slušné oblečení a zdvořilé chování bylo také předmětem výuky kurzů. Společenské oblečení se považovalo za samozřejmost. U dnešní mládeže zájem o taneční kurzy značně klesá. Vítězí diskotéky a jiné druhy moderních tanců. Zdá se, že taneční pomalu upadají v zapomnění. Ne všichni, ale na tanec takto negativně pohlíží. Stále se najdou ti, kteří se tanec chtějí naučit. Vlna zájmu stoupá hlavně u dospělých párů. Možná rádi chodíte na plesy a neumíte tančit. Proč se tedy do kurzů nepřihlásit? Můžete to pojmout jako společnou akci a příjemně ztrávený večer. Máte chvilku sami pro sebe a ještě se společně něčemu novému naučíte.
taneční sál
Vztah se utuží a na pravidelné lekce se nejspíš budete těšit. Nemusíte si zrovna pořizovat finančně nákladnou garderóbu. Stačí, když zvolíte vhodné společenské oblečení. Šaty nebo sukně by vám měly být pohodlné. V úzké sukni možná budete vypadat šik, ale rozhodně si nezatančíte. Bude pro vás obtížné udělat dostatečně dlouhé kroky. Investovat byste měli do bot. Tanec s odřenou patou nebo puchýřem vám potěšení z tančení zcela jistě nepřinese. Přidejte si tedy nějakou korunu a kupte si taneční obuv. Neobávejte se, že nic neumíte. Hlavu vám určitě nikdo neutrhne. Lektoři jsou většinou velmi trpělivý a určitě nebudete jediní, komu to hned napoprvé nepůjde. Důležitá je hlavně vaše radost a snaha se něčemu novému naučit.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup