Jak na badoo najít ty správné lidi v okolí


Mnoho lidí zajímá nejen přihlášení na badoo, ale i to, jak najít ty správné lidi v okolí, což je důležitý předpoklad pro úspěšné seznámení. Většina z nás chce najít protějšek ve svém okolí, případně v kraji, a ne až na druhé straně české republiky, nebo dokonce úplně z jiného světadílu.
Přestože je badoo velice moderní a obrovská seznamovací platforma, je o to příjemnější, že nepodlehla trendu hledání lidí v okolí podle gps polohy a tak podobně, protože v dnešní době se můžeme pohybovat kdekoliv po světě během několika dnů, ale přesto všechno hledat svůj protějšek třeba v Praze, Brně a tak dále.

picnic-1208229_1280

Lidé v okolí podle vaší předvolby

Je skvělé, že přestože můžete být odkudkoliv, nebo jste na dovolené, případně studujete úplně jinde, než kde žijete, můžete hledat lidi v libovolném okolí a ještě určit, jak daleko mohou od uvedeného města být.
Když neupřesníte, jací lidé v okolí vás zajímají, prohledává badoo celou českou republiku. Pokud chcete na badoo vyfiltrovat uživatele podle místa, slouží k tomu sekce „Kde“. Tady už stačí jednoduše vybrat jedno z větších měst, případně do řádku začít psát a potvrdit nabízené město.
Potom můžete ke konkrétnímu městu nastavit posuvníkem okruh, do kolika kilometrů ještě má badoo hledat. Takže typické příklady hledání lidí v okolí mohou být následující:

  • Kde: Praha, do 25 km – vyhledává lidi z Prahy a okolí do 25 km
  • Kde: Brno, v celém městě – vyhledává lidi pouze z Brna
  • Kde: Ostrava, do 50 km – vyhledává lidi z Ostravy a okolí do 50 km

Vyhledávání na badoo je opravdu jednoduché. Pokud chcete zjistit víc o tom, jak tato seznamovací platforma funguje, jak se přihlásit, nebo registrovat, pak doporučujeme tento článek online o badoo.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup