V sexu má výhodu ten, kdo nic neskrývá


Při hledání partnera a partnerky do partnerského svazku dojde dříve či později na téma sice velmi oblíbené, ale zároveň zakryté rouškou ostychu a studu. Ano, pochopitelně máme na mysli kouzelné slůvko sex. I přes určitou stydlivost je více než žádoucí být v sexualitě k sobě upřímní.

muž a žena

Buďte k sobě v sexu otevření

Čím více jste v sexu jeden druhému otevření, tím více se vám také otevřou vaše energie a bude to mezi vámi volně proudit. Sex totiž není pouze fyzická záležitost, ale jde o duchovní (duševní) proces energetické výměny. Zde je také jednoduchá odpověď na to, proč se opravdoví zamilovaní milenci těší na milostné hrátky, protože e energie mezi nimi je tak silná, že mají pocit, že explodují štěstím. Sex milujících se partnerů je na mnohem vyšší úrovni, než pouhé fyzické uspokojení muže s prostitutkou.

nevěsta a ženich

Sex s prostitutkou má však v porovnání s mileneckým sexem určitou výhodu. Muž se totiž před ní většinou nestydí a nezdráhá se jí oslovit, co by si vlastně přál. Kupříkladu touží po masáži prostaty, tak ji dostane. Někomu vyhovuje domina, protože má dotyčný submisivní sklony, tak si to s prostitutkou takto zaměřenou užije. Někteří muži milují footfetish a rádi čichají k použitým silonkám a bosým chodidlům, ovšem prostitutce toto není cizí, protože je to docela častá sexuální praktika ve vykřičených domech, ale nikoli v domácnostech, kde se muži za své údajně ujeté, přitom zcela přirozené chování stydí.

Abyste nemuseli navštěvovat prostitutky, snažte se být jeden druhému ve vztahu maximálně přístupní a sdílní, protože čím více to dokážete a oprostíte se od studu (zcela zbytečného), tím spíše si udržíte pevnou erekci a chuť na sex a nebudete potřebovat žádnou Viagru bez předpisu. A pokud se přece jen objeví problém a erektilní dysfunkce, vyženete ji adaptogenními rostlinami, například Kotvičníkem nebo Macou peruánskou.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup