Proč prosté účetní přesuny nezakládají na fungující ekonomiku

Kritiky letošní vládu Andreje Babiše je až příliš, někdo by řekl, že je to až přímo ona kampaň, která se tolik valí z úst čelních představitelů hnutí ANO. Nikdo si však neuvědomuje, že ta kritika je více než oprávněná, a dokud tady kritika bude, tak je to znakem toho, že to ještě není tak ztraceno. Můžeme si říkat, můžeme si namlouvat, ale to, co letošní vláda v roce 2018 a 2017 zatím udělala, tak byla jenom magie s účetními operacemi tak, aby si voličská základna oddychla, jak bude všechno zachráněno mocným panem Babišem, byť přijde smutná doba, kdy ty peníze dojdou a všichni budou všechno svalovat na všechny.
kalkulačka a káva
Nejhorší je to, že nyní to lidé nevidí – ani nechtějí vidět, protože Babiš přidává a lidem se to líbí, mezi učiteli má Babiš skoro 40 % podporu, a to jenom udělal to, že na jednom místě vzal a na druhém přidal. Jenže takovéto operace nelze dělat donekonečna. Lidé, co to vidí, tak samozřejmě křičí, protože nejen že se ubírá té jedné skupině kritiky, ale také jsou tu stále ti lidé, kteří na tomto státě nechtějí jenom vydělat, ale mají skutečně opravdový zájem na tom, aby tahle země minimálně spěla od východu dál.
propiska a papír

Český občan je ale nepoučitelný

Všichni si hořekujeme, jak je pan Babiš pod tlakem a jak nemůže dělat práci, když ho všichni ruší – to je pouze výmluva, která má nasytit davy, a tak trochu zakrýt narůstající problémy v naší ekonomice, které se snaží přehlušit hlasitým přidáváním a velkými ovacemi. To, že neustále rostou ceny nájmů po celé republice a že se brzo dostanou do polohy bubliny k prasknutí, to se nehodí do krámu hnutí ANO, a tak se o tom tato rádoby vláda bez důvěry ani nezmiňuje. Český občan, který je ve svých padesáti, si totiž za minulého režimu zvykl na jistoty a rád by je vrátil zpět, byť to znamená, že v tomto státě zase opět bude jenom jeden zaměstnavatel. 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup