Není třeba mít strach z počasí

Bojíte se počasí? Pokud se chystáte uspořádat nějakou venkovní akci, pak je možné, že ano. Protože i kdybyste ji připravili nejdokonaleji, jak se jenom tato připravit dá, stačí i jenom slabý deštík nebo pár poryvů větru a všechna snaha vyjde naprázdno. Jak mi potvrdí určitě každý, kdo někdy nějakou venkovní akci pořádal nebo se jí účastnil.

Je jasné, že když už se má venku odehrát dejme tomu něčí narozeninová oslava, svatba nebo jiná událost, mělo by se to odehrát za hezkého počasí. Protože pak je tu lidem příjemně, pak si to tito užijí. Zatímco nepřízeň počasí dokáže všechno zkomplikovat nebo i vysloveně zmařit.

akce pod stany

Nikdo z organizátorů a účastníků venkovních akcí ale pochopitelně nestojí o to, aby byl v situaci, kdy se bude narychlo schovávat před deštěm, kam se jenom dá, kdy bude urychleně stěhovat pohoštění a vybavení, aby to nezmoklo nebo se to nějak jinak neznehodnotilo. Každý se rád takové nepříjemné situaci vyhne. Pokud to jde.

Jenže ono to někdy nejde. Počasí si nemůžeme objednat tak, jak se nám hodí, a ani na předpověď se nedá vždy spolehnout. A tak jsou venkovní akce vždycky do jisté míry provázeny rizikem, že se nevyvedou.

postavený stan

A co dokáže takové riziko eliminovat? Díky čemu mohou být účastníci venkovních akcí spokojeni i za nepříznivého počasí? Nejlepší je to pochopitelně tehdy, když se pro podobnou akci zařídí nůžkový stan profi. Pod tím se totiž může v případě potřeby skrýt kdokoliv a cokoliv. A i kdyby se pomalu čerti ženili, lze tu kdykoliv v akci pod širým nebem pokračovat. Totiž vlastně pod skoro širým nebem.

Jestli tedy podobnou akci chystáte, nezapomeňte si podobný stan také zajistit. A jestli se musíte podobné akce zúčastnit, zkuste se informovat, zda tam mají podobný stan zajištěný. Jestli ano, není se tu vůbec čeho obávat. Bude to stát určitě za to, a to i kdyby si počasí usmyslelo, že se zkazí.