Úžasné Bulharsko

Máte také rádi cestování? Pokud máte rádi cestování, stejně jako já, tak jistě znáte všechna přímořská místa anebo také ostrov jako například Bulharsko. Abych pravdu řekla, tak Bulharsko byla úplně moje první cestovní destinace, kam jsem se podívala. Byla jsem tam sama. Protože jsem v práci vyhrála zájezd právě do Bulharska. Takže jsem si řekla, že by to byla opravdu veliká škoda, kdybych tam nejela. Také ale musím uznat, že jsem se opravdu tam bála sama jet. Nerada jezdím ani po České republice sama, natož abych jela sama do Bulharska. Ale kdy jsem to už vyhrála, a to včetně all inclusive v hotelu, tak jsem si řekla, že přece nebudu hloupá a pojedu tam.

Bulharsko je úžasné.

A musím uznat, že Bulharsko je opravdu krásné. Líbí se mi tam. A včetně nízké ceny za potraviny či jiné zboží. Tam jsou ceny příjemně nízké. Sice to bylo před patnácti lety, kdy jsem tam byla naposledy, ale uznávám, že to bylo opravdu skvělé, a dokonce i ty ceny, jak jsem zmínila, tak jsou skvělé. A bulharskou měnou je tam lev. Významem je skutečně lev, a to král zvířat. Protože je to majestátní zvíře, které je vyraženo také ve státním znaku a na bulharských mincích. A bulharský lev se neřekne lev, ale lav, takže podle mého názoru je to opravdu skvělé, protože navíc zpočátku tyto mince byly vyrobeny ze zlata a ze stříbra, a to se později samozřejmě změnilo.

Mám ráda lodě.

A pokud i vy se chystáte někde do Bulharska, tak si také nezapomeňte zjistit několik informací o Bulharsku. Jako například že mezinárodní kód změny je BGN i když Dříve to bylo BGL. Za poslední rok se kurzy pohybují těsně pod hranicí 1třináct až patnáct korun za jeden lev. Podle mého názoru je to docela skvělé, protože přece jsou na světě i horší věci. A kam tedy vy nejraději jezdíte na dovolenou na výlety, já jsem si řekla, že nebude špatné, když se letos zase podívat do Bulharska, a to s celou rodinou. A bulharské peníze si můžete lehce vyměnit ve směnárně.