Přívěšky, náhrdelníky a náramky z křišťálu

Ženy se rády krášlí, zdůrazňují tím svou přirozenou vizáž ve dnech všedních i v okamžicích slavnostních. Některé však na sebe navlékají luxusní ošacení v hodnotě desítek tisíc korun, které doplní zlatými či stříbrnými šperky, make-upem, nalakovanými nehty na rukou i na prstech chodidel a mají dojem, že jejich výraz odpovídá jejich představám. Mnoho dívek a žen však dokáže svůj vzhled vyzdobit i velice levně a přitom vkusně a natolik atraktivně, že je výsledný efekt mnohdy výrazně lepší ve srovnání s tou prvně jmenovanou skupinou. Svůj podíl na tom může mít i ryze přírodní, přirozenější způsob zvýraznění smyslných křivek těla, krásy pleti, očí, rtů a vlasů, a sice prostřednictvím náramků, náhrdelníků a přívěšků z přírodních minerálů.

křišťál špice

Minerály v podobě polodrahokamů, jako jsou např. sodalit, tyrkys, shattuckit, jaspis, růženín nebo křišťál, totiž nepotřebují příliš mnoho reklamy, samy o sobě vytváří překrásný doplněk a zároveň z nich vyzařuje přirozená energie. Obvykle neuniknou pozornosti, pokud zvolíte vhodnou kombinaci oděvu i barev a velikosti opracovaných či surových polodrahokamů.

Křišťál je v této kategorii nerostů svéráznou výjimkou, protože je symbolem čistoty a neposkvrněnosti a lze jím vyzdobit prakticky jakoukoli garderobu. Umožňuje to jeho vzhled, který přechází z čiré až k mléčně zbarvené struktuře, a ta výborně vynikne na lehce osmahlé pleti a zároveň i na barvách oděvu od červené přes žlutou, modrou a zelenou až po růžovou či fialovou. Značnou výhodou doplňků z křišťálu je jejich dostupnost a nízká cena a zejména vzhledový dojem, který rozhodně nepůsobí lacině, máte tak za málo peněz poměrně „mnoho muziky“.

křišťál

Ozdoba pro muže

Křišťál je vhodný minerál i pro náramky pro muže, ti jej mohou nosit na rukou (za zápěstím) a ti odvážnější i nad kotníkem. Mimochodem, víte, že v době renesance bylo mužské odhalené lýtko sexy symbolem pro opačné pohlaví, a že ženy osvalená a vypracovaná lýtka velmi přitahovala?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup