Podnikatelské úvěry – peníze do 24 hodin

Hypotéka bez doložení příjmů a hypotéka bez registru jsou názvy pro podnikatelské úvěry. V těchto případech se tedy nejedná o spotřebitelské úvěry https://www.nebankovni-hypoteky-uvery.cz/penize-ihned/.

mince ve džbánu

Ø V tomto tématu bychom měli poznat rozdíl mezi spotřebitelským úvěrem, pro každého – jakéhokoliv občana, a právě mezi dalšími finančními produkty, jakými jsou hypotéka bez doložení příjmu nebo hypotéka bez registru, které jsou vhodné jenom pro potřeby firem a živnostníků.

Peníze z takovéto hypotéky slouží k opětovnému vložení financí do podnikání. Úvěr se v tomto ohledu také může poskytnout na dlouhou dobu, například až na 40 let. S veškerým financováním vždy vyjdeme vstříc a snažíme se pomoci okamžitě. Připraveno na míru dle Vašich zájmů a požadavků. Peníze můžete používat jako kontokorentní úvěr. Můžete s nimi vyplatit exekuce, dluhy na OSSZ, FÚ, VZP a mnohé další.

Jaké to má výhody?

· Klienti dopředu neplatí žádné poplatky ani jiné platby.
· Podmínky jsou férové a transparentní.
· Na hypotéku bez registru můžete dostat až 70 % odhadní ceny nemovitosti. Jedná se však o podnikatelský úvěr.
· Snažíme se pracovat co nejrychleji a nejpřesněji. V případě, že byste peníze potřebovali urgentně, pak je možné Vám je zaslat v den podpisu smlouvy.
· Zaručena je velice nízká úroková sazba.
· Splácet můžete až dlouhých 40 let.
· Žádné zdlouhavé papírování ani zbytečné vyřizování.
· Nemusíte vykazovat dostatečný příjem v daňovém přiznání.
· Neberou se v potaz bankovní ani nebankovní registry. Záznamy v nich pro nás nejsou důležité.

uložení peněz

Hypotéky bez registru a hypotéky bez doložení příjmů mají mnoho výhod. Čerpat můžete od 50 000 Kč až do 100 000 000 Kč. Záleží však na hodnotě Vaší zástavy. Vždy jednáme odborně a naprosto profesionálně. Sestavíme Vám nabídku na míru. Předběžnou kalkulaci vytvoříme do několika málo minut. Smlouvu s Vámi velice podrobně a důkladně probereme.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup