Něco málo o erotické masáži

Který z mužů by dokázal odolat touze po https://www.vibratory-online.cz/ dotecích od sličného protějšku? Asi jenom málokterý. A mezi muži ‚normálními‘ asi ani jeden. Příroda nás tak prostě nastavila a my si nemůžeme pomoci. A když už není možné obcovat se všemi protějšky, které nám kdy zkříží cestu, udělají nám dobře i pouhé doteky zvané erotická masáž.muž ve sprše
Přičemž se není třeba hned pohoršovat. Mezi erotickou masáží a nestoudnými prostopášnostmi, které jsou zavrženíhodné, je přece jenom hodně propastný rozdíl. A to přinejmenším v tom, že takové masáže nejsou ničím zase až tak nemravným a už vůbec nepřinášejí něco, co by bylo skutečně možné odsuzovat.
Rozvrací totiž takové masáže manželství, odvádějí otce od rodin? Nikoliv. Masérky tu nejsou od toho, aby sváděly chlapy, ty pouze poskytují svoje služby a nic víc.
Může tu člověk od masérky chytit totéž, co hrozí ve vykřičeném domě nebo dokonce někde na ulici? Nemůže.
Hrozí tu něco jiného? Nehrozí.
Člověk tu prostě jenom nalezne chvilkové rozptýlení, po němž se zase vrací zpět do všedního života, aniž by tím byl nějak postižen. Je to docela obyčejná služba veřejnosti, jenom tak jaksi odhalenější než ty ostatní.
A co je v případě erotické masáže v Praze podle vás nemravné?žena za sklem

  • Masáž těla horkými oleji?
  • Společná sprcha s masérkou nebo dokonce sprcha bez ní?
  • Masírování masérkou ve spodním prádle nebo bez?

Nic, že? Nikde žádná zvrácenost, nikde žádná úchylnost. Jenom pár chvil poklidné relaxace, po níž se muž cítí daleko spokojeněji než před ní.
A proč by si tak měl někdo zbavení stresu, celkovou regeneraci organismu, zlepšení krevního oběhu, uvolnění ztuhlých svalů a povzbuzení libida odříkat? Žádný důvod mě nenapadá.
Snad jen kromě toho, co je v našich končinách zakořeněno v myslích lidí od dob minulého režimu. Že se má nahota a jakákoliv erotika tutlat. Což je ale samozřejmě hloupý přežitek. Zejména když si uvědomíme, že stačí zajít do jakékoliv trafiky a za sklem nemůžeme neuvidět totéž, co při erotické masáži. Jen ty dotyky jsou tu navíc.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup