Krásné přírodní řasy

Neznáme ženu, která by se nestarala o svoji pleť. Ale s pletí souvisí i líčení. Není to zdaleka ale vše. Ženskou krásnou tvář dělají především řasy a obočí. Každé ženy je snem, aby měla dlouhé a husté řasy. Ne vždy tomu tak je. Pokud nejste zastánci prodloužených řas, pak je na trhu spousta produktů, které Vám k tomu pomohou.

dlouhé přírodní řasy

Můžete vyzkoušet přípravek na růst řas, které Vám pomůže k vyřešení tohoto problému. Většina přípravku na růst řas je i na růst obočí. Neustále ženy bojují s estetickými záležitostmi, jako jsou vlasy, řasy, obočí a jiné. Pochopitelně se ženy chtějí líbit, ale hlavně sami sobě. Sérum, které přirozenou cestou urychlí růst řas a obočí. Nejlepší možností je vybrat takový produkt, který je přírodní. Myslete na to, že je vhodnější vybrat takové sérum, které je pro citlivé oči, pak předejdete možné alergii. Možné výsledky uvidíte po pár týdnech, ale zásadní je, používat sérum pravidelně. Po třech měsících pravidelného používání, dosáhnete výsledku, po kterém jste toužila.

dlouhé, přírodní řasy

JAKÉ SLOŽKY JSOU DŮLEŽITÉ PRO RŮST ŘAS?

° RICINOVÝ OLEJ – Tak tento olej je velmi známý tím, že podporuje růst řas, obočí a vlasů. Tento olej hydratuje a dodá potřebnou výživu

° ARGANOVÝ OLEJ – Řasy i obočí zpevňuje, tím pádem nemáme problém s vypadáváním a lámáním

° KOFEIN – Prokrvuje pokožku a tím se dostanou živiny snáz ke kořínkům řas a obočí

° BIOTIN – Aktivně podporuje růstový cyklus

° EXTRAKT Z QUINOY – Který je bohatý na živiny. Obsahuje velké množství vitamínu E. Pomáhá k obnově a posílení řas.

JAK SÉRUM NA ŘASY POUŽÍVÁME?

Používáme ho ráno i večer, na očištěné, suché řasy a obočí. Nanášejte kartáčkem od kořínků po celé délce. Nechte pár minut zaschnout. Po zaschnutí se můžete s klidem nalíčit. Tak co na tento produkt ženy říkáte? Je skvělé, že je přírodní a obsahuje přírodní složky, které každá žena ocení. Pokud sérum ještě nemáte doma ve své skříňce, zkuste ho. Je možné po vyzkoušení tohoto produktu, budete mít po starostech. Není podstatné zakoupit drahé sérum, které Vám nemusí pomoci. Zaměřte se hlavně na složení, které Vám bude prospěšné.