Jak mít hezčí profil na Instagramu?

Říkáte si, proč některé profily na Instagramu mají tolika sledujících a lajků a Vy nemáte nic? Chcete být na Instagramu populárnější? Nebo Vám o popularitu až zas tak nejde, ale chcete prostě jen vytvořit něco, co bude nějak vypadat? V tom případě jste natrefili na správný článek – a my Vám v něm povíme, jak si svůj profil na Instagramu můžete vyšperkovat.
fotografování mobilem
Slaďte si barvy
To, co je rozhodně na první pohled viditelné, je barevnost Vašeho instagramového profilu – ideální je mít feed na něm zabarvený do stejné barvy, případně alespoň do stejného tónu /teplé barvy, studené barvy, pastelové barvy atd./, či používat jednu barvu opakovaně. V tomto Vám mohou pomoci různé barevné filtry – jak ty, co jsou přímo v aplikaci Instagram, tak i například filtry v různých grafických aplikacích, jako je kupříkladu VSCO Cam a Retrica. Důležité ale je, abyste to s filtry nepřehnali, a Váš feed vypadal stále víceméně přirozeně.

Publikujte zajímavé záběry
Domácí zvířátko, západ slunce, květina, selfie na cestě dopráce/školy… To všechno je sice pěkné, ale na Instagramu se to objevuje velmi často, tím pádem to jen tak někoho už nenadchne a nedá mu to důvod, aby na Vašem profilu dále setrvával. Pokuste se publikovat fotky se zajímavým motivem a také, které budou mít aspoň nějakou uměleckou a estetickou hodnotu.

Nechte se inspirovat
Co Vám dále může pomoci k hezčímu instagramovému profilu, je prohlížení profilů lidí, kteří mají sami oku lahodící profily – většinou to bývají fashion/makeup youtuberky, u těch snad nikdy nesáhnete vedle. My doporučujeme například cozykenna, peachycinnamon, xsnowy, evelina.forsell a další.
ikonky instagramu
Nezapomeňte na hlavičku profilu
Profilová fotka, název Vašeho profilu a popis je také dost zásadní. Profilová fotka by měla být neoříznutá na špatném místě, měla by být výrazná a zajímavá, popis byste měli pojmout nějak kreativně, případně je možné i použití emojis a různých speciálních znaků, které mohou Váš profil také ozvláštnit.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup