Bydlení, které si s sebou vezmete kamkoli

Vyřešte své bydlení chytře a rychle, ať už to bude řešení provizorní anebo trvalé. K tomu, abyste mohli bydlet, totiž ani zdaleka nepotřebujete hypotéku. Nezbytnou částku několika stovek tisíc totiž můžete získat i prostřednictvím malého úvěru, anebo ještě lépe vlastních úspor. Přesně taková je cena nejlevnějšího českého bydlení v podobě celoročního mobilního domu.nápis welcome
Možná o mobilních domech slyšíte poprvé, ale ve skutečnosti se o žádnou novinku nejedná. Na západ od nás se v mobilheimech žije běžně, a to po dlouhá desetiletí.
Jistě nyní uvažujete nad tím, jak konkrétně si máte takový typ bydlení vůbec představit. Zapomeňte na všechny maringotky, které se s názvem přirozeně asociují, a představte si raději příjemný, útulný menší byt, ovšem nikoli v paneláku, ale v přírodě, a to na vlastním pozemku. Přesně tak může vypadat i vaše bydlení, pokud se pro celoroční mobilní dům rozhodnete.
A tak jako v každém běžném bytě, tak i v mobilheimu naleznete vše potřebné k životu. Samozřejmě nejen to nezbytné, ale vše, co je potřeba k tomu, abyste žili opravdu komfortně. To znamená toaletu i sprchový kout, kuchyňský kout, jídelní stůl, sedačku anebo třeba manželskou postel. To vše, a ještě mnohem více, se dovnitř bez potíží vejde.ruka, klíč v zámku
Navíc, vy sami si můžete příjemně zútulnit i vnější prostor, když budete chtít – například terasou, na které bude jistě skvělé posezení.
Velkou výhodou je, že tento domek může vypadat přesně tak, jak si jej představujete – výrobce ho vyrobí na míru vašim potřebám a nárokům na vzhled. Díky tomu, že se nejedná o klasickou stavbu pevně spojenou se zemí, nepotřebujete k jeho usazení na místo žádné stavební povolení. Na druhou stranu, pokud budete mít zájem o číslo popisné, můžete stavbu dodatečně nechat zkolaudovat.
A pokud patříte ke stěhovavým ptákům, kteří rádi mění své působiště, nic vám v tom nebrání – váš domek může vždy cestovat s vámi.