Správná regenerace jater prospěje každému

Zregenerovat játra by si měl každý z nás alespoň jednou za určitý čas. Každému z nás by to určitě prospělo a hlavně na tom není nic těžkého ani složitého.
Pokud necháte játrům nějakou regeneraci, určitě se vyhnete nepříjemným problémům s nimi. Mezi příznaky problémů s játry se řadí například kuří oka, bolesti páteře, žárlivost, agresivita, nenávist apod.
Pokud byste se tedy rozhodli pro regeneraci, nejvhodnější období je jaro. Díky očištění se zbavíte únavy, bolesti kyčlí a výbušnosti.
anatomie ženy a muže
Látky, které jsou vhodné na detoxikaci, jsou například Lecitin, Nopal nebo Chlorofyl. Všechny mají skvělé detoxikační účinky, takže vaše játra budou určitě spokojená. Existují samozřejmě i jiné látky, ale je důležité, aby v sobě měly aminokyseliny, které obsahují síru, chrom, selen a arginin.
Pokud byste očistu chtěli vyzkoušet formou bylinek, určitě pro vás bude skvělým pomocníkem ostropestřec mariánský, smetanka nebo měsíček.
Ostropestřec má velké využití hlavně v lékařství. Pomáhá při hepatitidě, otravě houbami nebo cirhóze jater. Není ale dobré připravovat čaj z ostropestře, jelikož semena ztrácí účinek, takže by vám to stejně k ničemu nepomohlo.
červená játra
I formou některým potravin lze dosáhnout detoxikace. Například takový česnek, je jedním z nejlepších pomocníků. Dále například kurkuma (chrání játra před toxiny a je skvělým pomocníkem pro regeneraci), listová zelenina (může se jednat o špenát, pampelišku nebo klidně i čekanku), vlašské ořechy (jsou dobré pro okysličování) nebo zelený čaj (chrání játra před působením toxinů, které je mohou poškodit).

Jestliže byste s detoxikací chtěli začít už teď, zkuste se ve vaší stravě vzdát alkoholu a kávy. Důležitý je hlavně relax. Pozitivně na vaše játra bude působit například citrón nebo kvašená zelenina.
Pokud byste se chtěli dozvědět více, zkuste navštívit .


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup