Sacharidové vlny

Jaké jste si dali předsevzetí do nového roku vy? Začít cvičit, udržovat se v kondici, méně se zadýchávat při běhu do schodů s nákupem nebo při nahánění dítěte na hřišti? Pokud odpovídáte na tyto otázky ano, je čas začít právě teď.

Promyslete si, zda chcete změnit jen jídelníček nebo začít sportovat a zatočit se vším naráz.

filet tresky obecné

Základní rada zní Nevažte se! Měřte centimetry! Hlavní chybou hubnutí je závislost na tom, aby se ručička na váze denně posunula o nějaké to číslo níž. Pokud si uvědomíte, že takto správné hubnutí nefunguje, máte z části vyhráno a teď už jen musíte nastudovat správně zvolený jídelníček.

Pokud je vaším cílem zhubnout rychle, naučit se pravidelně stravovat, připravovat si jídla předem a nakupovat dle daného seznamu zdravé potraviny, jsou pro vás ideálním redukčním jídelníčkem Sacharidové vlny. Jídelníček založený na tomto principu je vytvořený pro jednotlivé váhové kategorie a podle toho se liší výše denního příjmu sacharidů, která po celou dobu měsíce kolísá a následně roste, cílem je tělo tzv. vyburcovat s cílem zbavit se tukových zásob a nastartovat rychlejší spalování. Ve většině případů je nastaven na 30 dní, ideální úbytek váhy je přibližně 1 kg za týden, v rámci měsíčního jídelníčku tedy přibližně 4 kg (tělo reaguje různě, je možné, že se váha neposune, ale určitě bude úbytek znát na centimetrech, před startem se doporučuje přeměřit břicho a stehna). Tato zdravá strava obsahuje bílá masa (kuřecí a krůtí), ryby, ve větší míře zeleninu, vajíčka, jogurty, kvalitní oleje a ovoce.

velké kalhoty

Kdy je nejlepší najet na tento jídelníček? Když chcete zhubnout rychle a efektivně, abyste vypadali pěkně v plavkách na dovolené, v šatech na plese či jen tak pro svůj vlastní pocit. Věřte, že s dostatečnou motivací lze jídelníček hravě zvládnout a udržet si formu, kterou jste si pomocí vln vytvořili.Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup