Oblékněte své miminko správně


Každé miminko se rodí s velice jemnou pokožkou. Tu je snadné poškrábat i špatně zvoleným oblečením. Problémy může dělat i příliš parfémovaná kosmetika a nebo kosmetika která nemá úplně dobré složení. Proto věci pro miminko nakupujte s rozvahou a nejlépe si na internetu ověřte všechny výrobky, u kterých nákup zvažujete. Co se týče oblečení, je nutné vybírat opravdu kvalitní oblečení v ověřených obchodech. A i když vás to možná láká díky nízkým cenám, vyhněte se oblečení z Číny s nejasným původem a nakupovacím aplikacím, kde jeden kus stojí doslova pár korun, se raději vyhněte.

dítě rodina

Do čeho tedy miminko oblékat?
Oblečení není dobré nakupovat příliš do zásoby, protože nikdy nevíte jak vaše dítě rychle poroste. Není dobré nakupovat spoustu oblečení a vyvarujte se i nákupu oblečení na další sezonu, protože pokud na jarní miminko koupíte zimní overal, nemusí mu v zimě padnout. Kupte si vždy jen pár kousků a podle potřeby dokupte další. A hlavně dbejte na to aby vybrané oblečení bylo doopravdy kvalitní. Kojenecké overaly bavlna, mušelín a bambus jsou to pravé. Overaly jsou vhodné, protože se snadno oblékají. Navíc pěkně drží na těle. Kdybyste miminku oblékli tričko a kalhoty, pohybem se mu bude obojí rolovat až oblečení spadne. To je takto malému dítěti nepříjemné a nevhodný výběr oblečení vám dá najevo křikem.

matka a dítě

I když na vás odevšad budou útočit reklamy a šťastné maminky nakupující jako o život, uvědomte si, že v prvních měsících života dítě nic moc nepotřebuje. Kromě kvalitního oblečení nepotřebuje předražené značkové hračky, a ani značkové oblečení příliš neocení. Mnohá miminka mají celkem velkou spotřebu oblečení, protože trpí kolikami nebo hodně blinkají, a byla by škoda si zničit oblečení za tisíce, které hodláte prodat nebo dát někomu z rodiny. U nás seženete oblečení ve vysoké kvalitě za daleko nižší ceny.