Nadkolenky jsou ideálním doplňkem na podzim

Obrázek1

Léto je za námi a pomalu vítáme podzim. Dny se zkracují, slunce už nehřeje tak intenzivně, rána a večery bývají chladné. Blíží se čas ponožek a hrubšího oblečení. Zimní období je většinou sychravé a tomu se zvykne přizpůsobovat i naše nálada. Proč si ale nepřinést trochu slunce kousky oblečení. Veselé ponožky jsou velmi jednoduchým řešením, jak oživit i ten nejnudnější den. Mimo jiné zlepšíte den nejen sobě, ale i svému okolí.

Zima – nezima, ja sa jich nevzdám…

Někteří otužilci mají oblibě kotníkové ponožky i v chladnějším počasí. Někdy si to žádá celkový dojem a jindy na ně pouze máme prostě chuť. I když jde o nízké ponožky, není pravdou, že by kotníkové ponožky nedokázali zaujmout. Stejně jako klasické ponožky či nadkolenky, aj kotníkové ponožky najdete v různorodých barvách a vzorech. Zda se vyberete do školy, do práce nebo do posilovny, budete vypadat stylově. No a co, že máte jednu ponožku zelenou a druhou žlutou. Nebo, že na jedné máte mrkev a na té druhé zajíce. Takto to má být a takto je to správně! Ani nevíte, kolik vám budou závidět vaši svobodu mysli a ducha. V současné době jsou ponožky s veselým potiskem moderním kouskem, který je vhodný téměř pro každou příležitost., který je vhodný téměř pro každou příležitost. Dejte nimi světu vědět, kdo opravdu jste!

Když jsou vám už ponožky málo

Pokud již máte pocit, že doma máte všechny kolekce veselých ponožek a že už nemáte čím překvapovat, oslovit by vás mohly nadkolenky. Jsou perfektním řešením do chladnějšího období a zajímavou alternativou místo punčoch. Podobně jako veselé ponožky, stejně i nadkolenky mohou zaujmout a oživit. S vykukujícími kočičími očima zpod sukně nepochybně zaujmete! Pokud máte rádi jiné zvířátko, žádný strach. Určitě trefíte i na zajíce, sovu či netopýra. Nebo vás mohou zaujmout nadkolenky s lidovým vzorem či notami.
Nadkolenky však můžete oblékat i pod kalhoty. Zbavíte se tak známého problému, že vám pomalu se stahující punčochy stahují zároveň i kalhoty. Nadkolenky jsou pohodlné a díky svému složení zaručují komfortní nošení i doma. Můžete si v nich pohodově lenošit před telkou a v krátkých kalhotách si díky nim užívat perfektní teplo.
Nebojte se zkoušet nové věci a vystoupit ze své komfortní zóny. Vždyť život je právě o tom, nebo ne?