Pokud někde uvidíte reklamu na LED zdroje světla, na co vás ona reklama bude lákat? Bude to zejména nízká spotřeba elektrické energie, což je největší výhoda této technologie. O čemž se však tak nemluví je vyšší pořizovací cena a poměrně nepříjemný efekt na oko vlivem vyzařování modrého světla. To jsou však snad jediné nevýhody, které u tohoto zdroje světla můžete zaznamenat. Dále je tu otázka ekologie, ale to je záležitost, která vás v domácnosti příliš neovlivní. Pokud tedy uvažujete o možnosti nasazení tohoto osvětlení do své domácnosti, kanceláře či jakéhokoliv jiného prostoru, určitě chcete znát všechny výhody této zajímavé technologie. Těmito výhody jsou především:Moderní kancelářské osvětlení.jpg

  • Dlouhá životnost = Ta se v tomto případě nepočítá pouze na tisíce hodin, ale na celé desetitisíce, což je dlouhá doba na to, abyste využili tohoto světla.
  • Okamžitý náběh světla = Již žádné čekání na to, až začne zářivka svítit na sto procent. U LED technologie můžete očekávat maximální intenzitu světla okamžitě.
  • Absence vyzařování světla = Typické u vláknových žárovek, avšak klasické zářivky nebo podobné technologie na tom nebyly lépe. U LED technologie sice dochází i mírnému vyzáření světla, ale to je zanedbatelné.
  • K dostání v mnoha variantách = Nejsou to jenom obyčejné obdélníkové nebo čtvercové zdroje světla. Můžete nakupovat i různě tvarovaná nebo jinak barevná svítidla.

Zastaralá zářivka na stropě.jpg
LED panely nachází bohaté uplatnění zejména v kancelářích, kde tvoří báječnou náhradu za zastaralé a špatně vypadající zářivky. Můžete tedy s klidným svědomím do této oblasti zainvestovat a vybavit tak svůj interiér zdrojem světla, který lze zařadit do osvětlení jednadvacátého století.
Začít svítit lépe je velmi jednoduché, stačí vám k tomu vhodná technologie, což v tomto případě je právě LED technologie. Poznejte ji osobně a uvidíte, že na starší technologie ani nepomyslíte.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup