Do kanceláří, pracoven nebo domácností

Pokud někde uvidíte reklamu na LED zdroje světla, na co vás ona reklama bude lákat? Bude to zejména nízká spotřeba elektrické energie, což je největší výhoda této technologie. O čemž se však tak nemluví je vyšší pořizovací cena a poměrně nepříjemný efekt na oko vlivem vyzařování modrého světla. To jsou však snad jediné nevýhody, které u tohoto zdroje světla můžete zaznamenat. Dále je tu otázka ekologie, ale to je záležitost, která vás v domácnosti příliš neovlivní. Pokud tedy uvažujete o možnosti nasazení tohoto osvětlení do své domácnosti, kanceláře či jakéhokoliv jiného prostoru, určitě chcete znát všechny výhody této zajímavé technologie. Těmito výhody jsou především:Moderní kancelářské osvětlení.jpg

  • Dlouhá životnost = Ta se v tomto případě nepočítá pouze na tisíce hodin, ale na celé desetitisíce, což je dlouhá doba na to, abyste využili tohoto světla.
  • Okamžitý náběh světla = Již žádné čekání na to, až začne zářivka svítit na sto procent. U LED technologie můžete očekávat maximální intenzitu světla okamžitě.
  • Absence vyzařování světla = Typické u vláknových žárovek, avšak klasické zářivky nebo podobné technologie na tom nebyly lépe. U LED technologie sice dochází i mírnému vyzáření světla, ale to je zanedbatelné.
  • K dostání v mnoha variantách = Nejsou to jenom obyčejné obdélníkové nebo čtvercové zdroje světla. Můžete nakupovat i různě tvarovaná nebo jinak barevná svítidla.

Zastaralá zářivka na stropě.jpg
LED panely nachází bohaté uplatnění zejména v kancelářích, kde tvoří báječnou náhradu za zastaralé a špatně vypadající zářivky. Můžete tedy s klidným svědomím do této oblasti zainvestovat a vybavit tak svůj interiér zdrojem světla, který lze zařadit do osvětlení jednadvacátého století.
Začít svítit lépe je velmi jednoduché, stačí vám k tomu vhodná technologie, což v tomto případě je právě LED technologie. Poznejte ji osobně a uvidíte, že na starší technologie ani nepomyslíte.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup